FAQ – často kladené otázky

Ako konkrétne mi viete zarobiť peniaze? Ako funguje tipovanie?

Našim klientom zarábame peniaze tak, že im posielame na email tipy (odhadovaný výsledok) na športové podujatia. Oni si to vsadia v stávkovej kancelárii, a následne ak uhádneme výsledok, klienti vyhrávajú určitý obnos peňazí, ktoré im vyplatí stávková kancelária. Takto im posielame tipy celý mesiac a každý klient takto zhodnocuje svoje investované peniaze. Je to jednoduché a radi Vám pomôžeme v prípade nejasností.

Môžem podávať v kamenných pobočkách stávkových kancelárii, alebo sa musím registrovať v internetovej stávkovej kancelárii?

99% našich tipov sa dajú podať iba v konkrétnej stávkovej kancelárii, ktorá je iba na internete. Nemusíte sa báť, je to bezpečné a zarobené peniaze posielajú bez jediného problému. Kamenné stávkové spoločnosti nedoporučujeme, nakoľko ich prevádzkové náklady si ešte do nedávna kompenzovali manipulačnou prirážkou pri podávaní a väčšinou majú slabú ponuku zápasov ako aj malé kurzy. A hlavne ide o rýchlosť podania, ktorá je podstatná pri našich tipoch. Z pohodlia domova si podáte ihneď a nemusíte sa obávať že prídete o daný hodnotný kurz, ktorý posielame.

Čo je to kurz? Ako to ovplyvňuje investované peniaze?

Každá športová udalosť má vypísané konkrétne kurzy (čísla) na určitý výsledok podujatia. Výšku kurz nastavuje stávková kancelária, podľa pravdepodobnosti skončenia zápasu. Napríklad ak by hral Real Madrid proti Slovanu Bratislava, je tu veľmi vysoká pravdepodobnosť že Real Madrid vyhrá. A preto aj stávková kancelária vypíše veľmi nízky kurz, nakoľko nechce prísť o peniaze. Ten kurz by sa pohyboval pravdepodobne v hodnote 1,1. Ak by ste vsadili 10€ na Real Madrid, Vaša výhra by bola 11€, z toho čistý zisk by bolo 1€. Malá výhra, nakoľko je veľmi pravdepodobné že Real Madrid vyhrá. Ale opačne, na  výhru Slovana Bratislava, by bol kurz povecme 10, a pri stávke 10€ by v prípade výhry Slovana,  bola výhra 100€, z toho v čistom 90€. A to už sú krásne peniaze. Ale pravdepodobnosť že vyhrá Slovan s Realom Madrid je takmer mizivá, a preto by tam bol ten vysoký kurz.

Posielate tipy každý deň?

U nás je prvoradá kvalita tipov, nie kvantita. My vkladáme peniaze iba na naozaj dôverné informácie resp. tipy. Posielame iba 10-20 tipov do mesiaca a práve preto sme taky úspešný. V každej VIP skupine je iný počet tipov.

Koľko potrebujem peňazí na začiatok?

 Na tipovanie si vždy musíte vyčleniť určitý balík peňazí. Je to investícia, a preto to nemôžu byť peniaze potrebné na každodenný chod domácnosti a pod. Musia to byť peniaze určené iba na investovanie, ktoré Vám chýbať nebudú. Na 1 tip doporučujeme vsadiť 5% Vami prichystaného banku peňazí. Ak si prichystáte napr. 300€, na 1 tiket je potrebné vsadiť 15€. 

 Môžem prísť o peniaze?

Tipovanie je investícia. Ako pri každom investovaní, je tu riziko, že investícia sa nebude pohybovať v zelených číslach, ale opačne, v červených. Čiže áno, je to možné. Preto treba investovať peniaze, ktoré nepotrebujete k dennému chodu domácnosti. Ale práve kvôli tomu máme zvolený systém vkladov (10% banku na 1 tiket), kedy by sme nemohli uhádnuť 10 tipov v rade, aby sme prišli o všetky peniaze. Tento systém sa volá money-management. Vďaka nemu sme ešte NIKDY neboli za mesačné obdobie v červených číslach od založenia našej spoločnosti.

Koľko Vám musím zaplatiť, aby som dostával od Vás VIP tipy?

Stačí Vám k tomu 50-80€ mesačne. Nie je to najmenej, ale ponúkame tipy, vďaka ktorým zarobíte nemalé peniaze. Prvý mesiac investujete, ale ďaľšie mesiace už platíte zo zarobených peňazí. Prevod peňazí je možný cez skrill.

Dá sa platiť iba cez Skrill? Čo je to Skrill?

Skrill je najväčšia celosvetová internetová peňaženka slúžiaca na prevod peňazí. Je to jednoduché, rýchle a bezpečné. Touto formou sa platí po celom svete za internetové služby. Ak by ste nemali skúsenosti so skrillom, radi Vám pomôžeme založiť si konto ako aj posielať peniaze. Nemusíte mať obavy, je to bezpečné, nakoľko to využíva naozaj celý svet.

Nie sme skupina pre každého

► Chcem sa stať členom VIP (objednaj TU)